Instalmont Pruszcz
Oferta specjalna
Koszty ogrzewaniaPrzerażają Cię koszty ogrzewania?
Płać mniej! Ogrzej dom bez węgla, oleju
i gazu. Tanie grzanie …
siedziba
Instalmont PB Sp. z o.o. Sp. k
Plac Poniatowskiego 5
86-120 Pruszcz
tel. 52 33 20 393
biuro@instalmont.pl

Wentylacja i klimatyzacja

Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia jest to, w jaki sposób się odżywiamy. Od tego co jemy i co pijemy zależy nie tylko aktualny stan naszego zdrowia ale i długość naszego życia.

Nieodpowiednia jakość pożywienia prowadzi do wielu chorób.

To wiemy wszyscy i codziennie staramy się dbać aby żywność i napoje, jakie pojawiają się na naszym stole, były jak najwyższej jakości.

Jeszcze ważniejszym aspektem naszego organizmu jest oddychanie. Bez pożywienia możemy żyć nawet ponad tydzień. Bez wody kilka dni. Niestety bez powietrza tylko kilka minut.

Człowiek oddycha 20 razy na minutę, co daje niebagatelną objętość ponad miliarda litrów w ciągu całego naszego życia. Jakość powietrza którym oddychamy na codzień, ma bardzo znaczący wpływ na organizmy nasze i naszych bliskich.

Mając na celu dostarczenie Państwu systemów dzięki którym będziemy mogli czuć się zdrowo i komfortowo, niezaleznie od tego czy jesteśmy aktualnie w domu, w pracy czy spędzamy czas np. w galerii handlowej, wprowadziliśmy do oferty wysokiej jakości systemy wentylacji mechanicznej. Aby wentylacja mogła być prowadzona nie tylko skutecznie ale też i tanio, zadbalismy aby oferowane przez nas systemy wentylacyjne były wyposażone w wymienniki odzyskujące ciepło z powietrza usuwanego z budynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nazywanemu rekuperacją, pomimo ciągłej wymiany powietrza na świeże, nie musimy go cały czas dogrzewać, gdyż nawet do 96% energii cieplnej udaje się odzyskać.

Jeśli są Państwo zainteresowani wyposażeniem swojego budynku, czy lokalu w sprawną i energooszczędną wentylację, która dzięki zaprojektowaniu i wykonaniu przez doświadczonych fachowców, będzie pracowała bezawaryjnie długie lata, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą.

All Rights Reserved. Wszelkie Prawa zastrzeżone. Copyright by Instalmont
IMS