Instalmont Pruszcz
Oferta specjalna
Koszty ogrzewaniaPrzerażają Cię koszty ogrzewania?
Płać mniej! Ogrzej dom bez węgla, oleju
i gazu. Tanie grzanie …
siedziba
Instalmont PB Sp. z o.o. Sp. k
Plac Poniatowskiego 5
86-120 Pruszcz
tel. 52 33 20 393
biuro@instalmont.pl

O firmie

INSTALMONT Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą zajmującą się wykonawstwem budowlanym. Realizujemy również montaż instalacji, m.in. chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, ciepłowniczych, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych oraz odnawialnych źródeł energii takich jakkolektory słoneczne i pompy ciepła. Ponadto prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową materiałów instalacyjnych.

Siedziba Firmy znajduje się w Pruszczu.

Nasz zespół wyspecjalizowanych fachowców pozwala na świadczenie usług na wysokim poziomie jakościowym i organizacyjnym, a logistyczne rozwiązania sprawiają, iż jesteśmy w stanie szybko
i fachowo odpowiedzieć na zgłoszenie usterkowe. Dowodem na to są wystawione przez naszych kontrahentów listy referencyjne.

Oferta

USŁUGI
Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych, montaż instalacji, m.in. chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, ciepłowniczych, gazowych, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, solarnych.
Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancję. Nasz kosztorysant przygotuje dla Ciebie ofertę na wykonanie interesujących Cię prac budowlanych i instalacyjnych

usługi

SPRZEDAŻ
W naszej ofercie posiadamy wszystkie niezbędne urządzenia wraz z akcesoriami do wykonania instalacji w zakresie oferowanych przez nas usług. Jeśli interesuje Cię konkretny asortyment skontaktuj się z naszym kosztorysantem.

usługi

SERWIS
Zapewniamy pomoc w awaryjnych sytuacjach. Serwisujemy kotły olejowe i gazowe, instalacje chłodnicze, klimatyzacyjne, wentylacyjne. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

usługi
All Rights Reserved. Wszelkie Prawa zastrzeżone. Copyright by Instalmont
IMS