Instalmont Pruszcz
Oferta specjalna
Koszty ogrzewaniaPrzerażają Cię koszty ogrzewania?
Płać mniej! Ogrzej dom bez węgla, oleju
i gazu. Tanie grzanie …
siedziba
Instalmont PB Sp. z o.o. Sp. k
Plac Poniatowskiego 5
86-120 Pruszcz
tel. 52 33 20 393
biuro@instalmont.pl

Ogrzewanie

Polska to kraj położony w umiarkowanej strefie klimatycznej. Dzieki temu możemy się cieszyć się zarówno ciepłym latem jak i piękną, śnieżną zimą. I własnie ta ostatnia pora roku powoduje że aby móc przez cały rok używać naszych domów, firm, mieszkań, musimy je ogrzewać.

Ogrzewanie stanowi niemały, około 80%, koszt w ogólnym koszcie eksploatacji budynku, więc poza tym że musi być skuteczne aby uchronić nas przed zimnem, powinno być tanie aby uchronić nas przed wysokimi kosztami.

W Instalmont PB doskonale to rozumiemy i mamy w swojej ofercie pełną gamę rozwiązań które zaspokoją najróżniejsze wymagania.

Od najprostrzych i najmniejszych pieców na paliwa stałe aż do najbardziej skomplikowanych, przemysłowych układów kogeneracyjnych, poprzez kotłownie gazowe, olejowe, elektryczne, pompy ciepła o róznych mocach, parametrach i zastosowaniach. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami w branży, dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami w tym zakresie.

Jako specjaliści doskonale też zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepszy węzeł cieplny niewiele znaczy bez dobrej instalacji grzewczej. Dlatego oferujemy Państwu kompleksowe usługi w tym zakresie.

Wykonujemy wysokiej jakości instalacje grzewcze, tak aby zamontowane przez nas urządzenia mogły ogrzewać eksploatowane przez Państwa obiekty i dostarczać do nich ciepłą wodę w sposób dla Państwa najbardziej skuteczny, komfortowy i ekonomiczny.

Zapraszamy do składania zapytań naszym specjalistom, którzy pomogą wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

All Rights Reserved. Wszelkie Prawa zastrzeżone. Copyright by Instalmont
IMS